Biz kimiz?

Biz kimiz?

2018 yılında faaliyete geçen ajansımız, Bursa başta olmak üzere Türkiye genelinde başarılı işlere imza atmıştır. Firmamızda soysal medya, marka yaratma & PR, web sitesi, adwords, seo, mobil uygulama QR kod yazılımı hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

İddia -lıyız!

İnternette yer alan binlerce web sitesi içerisinde dikkat çekip ve hedef kitlenizi yakalayabilmek için, özgün olmak ve göze hitap etmek çok önemlidir. Lerava Ajans tarafından sunulan etkili tasarım ve yazılım ile kusursuz bir deneyime hazır mısınız?

About us

Best Solutions & Ideas for Your Business / Best Solutions & Ideas for Your Business /

Ne Söylüyorlar?

Firmanız henüz 4 aylıkken Lerava Ajans çalışmıştık ve gerçekten titiz, profesyonel bir ekip olarak yardımcı oldular. Tüm çalışma arkadaşlarının emeğine sağlık mükemmel bir sosyal medya hizmeti ve web sitesi tasarladılar biz işletme olarak çok memnun kaldık.

Ayfer K.
Kurucu

Gül Hanım ve ekibi ile web tasarımı için birlikte çalışmıştık. Müşterilerimizde yaklaşık %45’lik bir oranda artış gözlemledik. Teknoloji çağında yapılabilecek en mantıklı firma ve hizmet tanıtımı diyebilirim. Emeğinize teşekkürler.

Hüseyin T.
Genel Müdür

Firmamızın açılışından beri düzenli çalıştığımız bir firma, işlerindeki özgünlük ve hızlı çözümleri sayesinde kurumsal kimliğimiz herkes tarafından hep ilgi görüyor. Her zaman yanımızda oldukları için tüm ekibe sonsuz teşekkürler, her zaman gönül rahatlığıyla referans olacağız.

Meryem A.
Kurucu Ortak

Bazı Çalışmalarımız

About us About us
About us About us
About us About us
About us About us
About us About us
About us About us
About us About us
About us About us
About us About us