PR / YAZILIM / SOSYAL MEDYA / PR / YAZILIM / SOSYAL MEDYA / PR / YAZILIM / SOSYAL MEDYA /

PR Nedir Ve Neden Gereklidir?

Public Relations yani Halkla İlişkiler, işletmenizin amaçları doğrultusunda, işiniz için geliştirdiğiniz tanımın kamuoyu tarafına duyurulmasına sağlayacak faaliyerlerin tümüdür.
PR geliştirdiği stratejiler, uyguladığı teknikler ile işletmelerin sunduğu hizmetleri topluluklar ile devamlı iletişim halinde olmasını sağlar.

Peki PR neden gerekli?
Global dünyada rekabet her geçen gün artmakta ve piyasada alternatif satıcı/ üreticiler sahaya giriş yapmış bulunmakta. Bu sebeple, rekabetin getirdiği sorunları aşmak firmanızın sürdürülebilirliği açısından olmazsa olmazdır. Bu durumda stratejik danışmanlık ve tanıtım son derece önemlidir.
Dünyanın en iyi ve en kaliteli ürünün en ucuz üreticisi bile olsanız bundan kimsenin haberi yoksa ortaya koyulan hizmet veya ürünü ortaya koymak için edilen maliyetin bir anlamı olmuyor. İşte bu noktada sizin için devreye biz giriyoruz! Sunulan hizmetlerin birbirine çok benzediği yani alternatifin çok fazla olduğu günümüzde, rekabetinize rekabet katacak en önemli unsur kurum itibarıdır. Kurumsal itibar yaratmak ve mevcut itibar üzerindeki pozitif algılamayı sürekli kılmak, stratejik iletişim ile yani bizimle mümkündür.