Hizmetlerimiz

Services
01

Sosyal Medya

Rekabetçi iş sahasında markanızı, hizmetinizi veya ürününüzü benzer tanınmışlığa sahip diğer markaların önüne geçmekte gücümüzü kullanmaktayız.

Services
02

Web Sitesi

İşletmeninin büyük kitlelere tanıtılmasının en kolay yolu kullanıcı dostu ve estetik web sitenizdir. Etkili bir iletişim kanalı olan web sitesinin büyük avantajlarından siz de yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Services
03

PR

PR ile geliştirdiğimiz stratejiler, uyguladığımız teknikler ile işletmenizin sunduğu hizmetleri topluluklar ile devamlı iletişim halinde olmasını sağlıyoruz.

Services
04

Adwords

Adwords, aramalarda ve haritalarda firmanızın sunduğu ürün veya hizmetlerin kullanıcılara daha kolay ulaşabilmesini sağlayan bir internet reklamcılığıdır.

Services
05

SEO

Google ve diğer arama motorlarında daha iyi konumlarda yer alarak organik olarak ziyaretçi sayınızı, markanızın trendini SEO ile artırabilirsiniz.

Services
06

Mobil uygulama

Mobil uygulamanız ile hedef kitlenize daha kolay ulaşabilir ve aynı zamanda oluşturduğunuz etkinlik, kampanya, güncel içerikler ve indirimleri kullanıcılara daha basit ve hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Services
07

QR Kod

QR teknolojisini kullanarak müşterilerinizin ve sizin zamandan tasarruf etmeniz ve işlemlerinizi pratik bir şekilde halletmeniz için yanınızdayız!

What We Do

Tasarım Tasarım Tasarım Tasarım Tasarım Tasarım Tasarım Tasarım Tasarım

Marka Marka Marka Marka Marka Marka Marka

Stratejİ Stratejİ Stratejİ Stratejİ Stratejİ Stratejİ Stratejİ

Pazarlama Pazarlama Pazarlama Pazarlama Pazarlama Pazarlama

Yazılım Yazılım Yazılım Yazılım Yazılım Yazılım Yazılım

İş Süreci

01

Dinliyoruz

Sorunsuz ve tıkır tıkır işleyen bir projenin ilk adımı ihtiyacı ve beklentiyi tam anlamıyla kavramaktır. Bu sebeple, ilk olarak markanızın kimliğini, stratejisini, misyonunu, mesajını, rakiplerini ve sektörünüzün dinamiklerini yani size sizin gözünüzden bakıyoruz. Sonrasında geriye ihtiyacınızı belirleyip projenin hedeflerini, süresini ve teknik gereksinimleri konuşmak kalıyor. Artık iş birliğine hazırız!

02

Belirliyoruz

Ekibimizle bir araya gelerek ihtiyacınız olan projenin stratejisini oluşturma ve işe koyulma zamanı… Tasarımı nasıl olacak? Fonksiyonel özelliklerinde neler yer alacak? Hangi uygulamalar kullanılacak? gibi soruların cevabı ve sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda projenin yol haritasını belirliyoruz.

03

Araştırıyoruz

Her sektörün olduğu gibi sizin de rakipleriniz var. Projenizin hedefine en hızlı ve doğru yoldan ulaşması için sektör ve rakip analizi yapmak şart. Hem sizin hem de onların koşullarını inceledikten sonra sizi bir adım öne taşıyacak ayrıntıları keşfediyor, stratejimizi detaylandırıyoruz. Özgün olmak bizim işimiz.

04

Çalışıyoruz

Hazırlıklar bittiğine göre artık sahaya her biri alanında profesyonel ekibimizi alıyoruz. Adım adım planladığımız projeyi uygularken sizinle iletişimimizi sürdürüyor, olası zaman kaybının önüne geçiyoruz. Çünkü bizim için esas olan işi yapmak değil, en iyisini yapmak.

05

Deniyoruz

Yarattığımız projenin eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yayına girebilmesi için test yayınına start veriyoruz! Ortaya çıkan şaheseri hep birlikte yorumluyor, markanızın değerini maksimum seviyede tutacak son dokunuşları yapıyoruz.

06

Yayınlıyoruz

Ve anlaştığımız son teslim tarihi geldiğinde tam istediğiniz gibi projeyi yayına alıyor, denetliyor ve takip ediyoruz. Çünkü o artık bizim de projemiz!